Bestyrelsen

Formand

Martin Jagd Nielsen
Selli Ager 9, Aidt, 8881 Thorsø
Tlf. 21 70 33 14
E-mail:
martin@rett.dk

Næstformand

Kirsten Kaasen
Grundkær 48, 2650 Hvidovre
Tlf. 51 22 10 70
E-mail:
kirsten@rett.dk

Kasserer

Marlene Borregaard
???
E-mail:
Marlene@rett.dk

Bestyrelsesmedlem

Sofie Melhedegaard Vasegaard
Nørreballe 94, 8832 Skals
E-mail:
sofie@rett.dk

Bestyrelsesmedlem

Benjamin Hasnaoui
???
E-mail:
Benjamin@rett.dk

Bestyrelsesmedlem

vakant
????
E-mail:
vakant@rett.dk

Suppleant

Mads Larsen
Godthåbsvej 54, 4. tv.; 2000 Frederiksberg
Tlf.: 2469 6303
E-mail:
mads@rett.dk

Suppleant

Vakant
????
E-mail:
vakant@rett.dk


Indsamling

Foreningen samler ind til at give danske rett-patienter og deres familier ekstra gode oplevelser, når vi skal fejre foreningens 30 års jubilæum i 2018, på det årlige Weekendkursus for familier til børn med Rett Syndrom.

Ser mere her.

Info

Landsforeningen Rett Syndrom
TLF: 70 20 20 53

Bank: Sydbank
Reg.nr: 6060
Kontonr: 1111226

Facebook

Møde os på facebook.

Hvis du er forældre til en med RETT kan du også komme med i vores
facebook gruppe

På siden